fbpx
Menu

0

0.00 zł

Współpraca hurtowa

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Zamówienia

1. Zamówienia składane są przez arkusz EXCEL dostarczony przez hurtownię, wypełniony przesyłamy na adres: dystrybucja@czapkokaski.pl.

2. Zamówienia realizowane są w miarę dostępności produktów w magazynie w najkrótszym możliwym czasie. O ewentualnych opóźnieniach i brakach towarowych klient jest powiadamiany.

3. Rozpoczęcie z nami współpracy do niczego nie zobowiązuje, to Ty decydujesz kiedy i na jaką kwotę składasz zamówienie.

4. Nie posiadamy żadnego minimum logistycznego, sam decydujesz ile sztuk zamawiasz.

5. Na zamówienie wystawiamy fakturę VAT.

Ceny

1. Odbiorców hurtowych obowiązują ceny z aktualnego cennika hurtowego przesyłanego na e-mail, po otrzymaniu wcześniejszej prośby.

2. Ceny sugerowane przez producenta nie są wiążące dla naszych odbiorców hurtowych. Jako niezależni detaliści mają Państwo pełne prawo do dyktowania własnych cen, niezależnie od tego, czy będą one niższe, czy wyższe.

Asortyment

1.Nasze produkty występują w kilkunastu wzorach i kilkudziesięciu połączeniach kolorystycznych, nie wszystkie są dostępne jednocześnie, staramy się jednak stale utrzymywać szeroki wybór asortymentu.

2.Systematycznie wzbogacamy nasze kolekcje o nowe wzory i produkty, część kolekcji wycofujemy – jednak jest to proces rozłożony w czasie.

3. Wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce.

Wysyłka

1. Zamówienia wysyłane są kurierem w paczkach. Zamówienia są wysyłane w ciągu 2-5 dni roboczych.

2. Zamówienia powyżej 600zł netto wysyłamy na nasz koszt, koszty przesyłki zamówienia do 600zł netto leżą po stronie kupującego (15zł brutto za każdą paczkę do 30kg).

3. Wszystkie przesyłki muszą być sprawdzone w obecności kuriera, w razie uszkodzeń lub braków należy sporządzić protokół szkody, jest to jedyna podstawa do złożenia reklamacji w firmie kurierskiej.

4. Odbiorca jest informowany o każdym etapie realizacji zamówienia.

Płatność

1. Formę płatności odbiorca deklaruje każdorazowo, przy składaniu zamówienia.

2. Pierwsze dwa zamówienie muszą być opłacone przed wysyłką lub za pobraniem.

3. Przy kolejnych zamówieniach istnieje możliwość kredytu kupieckiego (14 dni), przy czym zastrzegamy sobie prawo odmowy udzielenia kredytu bez podania przyczyny.

4. Prawo do kredytu kupieckiego zostaje anulowane w przypadku zalegania z płatnością za fakturę.

5. W przypadku pomyślnej współpracy i dużych obrotów oferujemy możliwość współpracy faktoringowej, która cechuje się nawet 90 dniowym terminem płatności.

Wsparcie

1. Udostępniamy wszystkie zdjęcia dostępne na naszej stronie.

2. Dodajemy informacje o dostępności naszych produktów w Państwa sklepie.

3. Każdy z odbiorców hurtowych zostaje zapisany do newslettera, w którym będziemy przesyłać informacje o nadchodzących dostawach, stanach magazynowych i wiele innych ważnych informacji. Istnieje możliwość wypisania się z niego, lecz z doświadczenia wiemy, że lepiej nie rezygnować z tak cennych informacji